Sultan Kart nedir?

Kayserili kadınlara özel, ekstra puan ve indirim kazandıran, onları yepyeni bir gençlik programına dahil eden, kişiselleştirilmiş Aktif38’dir.

Sultan Kart’ın diğer kartlardan farkı nedir?

Sultan Kart, alıştığınız diğer kartlardan farklı olarak Kayserili kadınlara özel bir karttır, Kayserili kadınlara özel fırsatlar sunar ve sizi asla borçlandırmaz. Kartınızı alışverişin yanısıra şehir içi ulaşımda da indirimli olarak kullanır, alışverişte ve ulaşımda kullandıkça Kayseri Puan kazanırsınız. Üstelik Sultan Kart almak için Kayserili bir bayan olmanız yeterlidir.

Sultan Kart’a başvuru için hangi belgeler gerekir?

Sultan Kart’a başvurmak için herhangi bir belgeye gerek yoktur.

Sultan Kart’a başvurmam için kefil gerekir mi?

Hayır, herhangi bir kefil gerekli değildir, Sultan Kart size güveniyor!

Yabancı uyruklular Sultan Kart alabilir mi?

Sultan Kart din, dil, ırk ayrımı yapmaz. Her Kayserili bayan Sultan Kart alabilir.

Sultan Kart’ım geldiğinde adresimde bulunmazsam kartımı nasıl alabilirim?

Kartınız siz teslim alıncaya kadar kurye tarafından dilediğiniz adrese getirilecektir. Kuryenin 3. kez ziyaretinden sonra kartınız henüz teslim edilememiş ise çağrı merkezimiz sizi arar ve adresiniz tekrar teyit edilir. Bunun ardından kartınız kurye ile tekrar gönderilir.

Sultan Kart hangi toplu ulaşım araçlarında geçer?

Belediye ve özel halk otobüslerinde geçer.

Sultan Kart toplu ulaşımda aktarma ve indirim sağlar mı?

Evet. Sultan Kart’ınız mevcut ulaşım kartı Kart38 ile aynı özelliklere sahiptir. Kayseri’de, tüm belediye ve özel halk otobüslerinde aktarma işlemleri ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Bir işyerinin Sultan Kart üyesi olduğunu nasıl anlarım?

Üye işyerimize geldiğinizde “Aktif38 Fırsatları Burada” işaretini göreceksiniz. Bu işaret sizi sürpriz indirim, puan ve hediyelerin olduğu Sultan Kart’ınız fırsat dünyasına çağıracak.

Sultan Kart kullanıcılarına faiz ve/veya ücret uygulanır mı?

Sultan Kart ön ödemeli bir kart olup sizi asla borçlandırmaz. Dolayısıyla herhangi bir faiz ücreti veya yıllık kart aidatı ödemek durumunda kalmazsınız.

Üye işyerinde Sultan Kart indirimimi nasıl alacağım?

İndirimi kazanmak çok kolay! Sultan Kartı’nızı üye işyerindeki POS cihazına okutarak anında indirimlerden faydalanabilirsiniz.